سرویس‌های تکمیلی وردپرس راست چین کلود

WordPress  Service

سرویس‌های تکمیلی، پکیج‌های آماده ارائه خدمات امنیت، افزایش سرعت و رفع خطاهای وردپرس هستند که شما می‌توانید به سادگی یک کلیک خریداری کنید، بدون اینکه نیاز به استخدام یک متخصص داشته باشید! با استفاده از این بسته‌های تکمیلی با خیال راحت و بدون داشتن دغدغه‌های فنی می‌توانید کسب کار آنلاین خودتان را راه اندازی کنید. 

هزینه نهایی : 0 تومان

بسته افزایش امنیت وردپرس

با تهیه این بسته کارشناسان وردپرس ما ابتدا سایت شما را بررسی میکنند و نقاط ضعف امنیتی را پیدا کرده و نسب به رفع آن اقدام میکنند.

بسته بهینه سازی سرعت وردپرس

باتهیه این بسته تیم فنی راست چین کلود، سایت شما را بهینه کرده و سرعت آن را افزایش میدهد.و در پایان گزارش کاملی از عملکرد تیم فنی و سایت شما ارائه خواهد داد.

رفع خطاهای ورد پرس

یکی از مشکلات رایج در وردپرس بروز خطاهای مختلف در سطح اسکریپت است. با خرید این بسته تیم فنی مشکلات شمارا شناسایی وبرطرف خواهد کرد.

راهنمای خرید سرویس‌های تقویتی وردپرس

با انتخاب بسته‌های تقویتی وردپرس راست چین کلود با خیال راحت و بدون داشتن دغدغه‌های فنی می‌توانید مشکلات کندی سرعت، خطاها و مشکلات امنیتی وب سایت‌های شرکتی یا فروشگاهی خود را برطرف کنید و بدون درگیر شدن در فرایندهای عیب یابی و استخدام یک متخصص به توسعه کسب و کار آنلاینتان بپردازید.

راهنمای انتخاب هر کدام از بسته خدمات افزایش سرعت سایت وردپرس، امنیت و رفع مشکل را در ادامه مشاهده کنید.

سرویس افزایش امنیت وردپرس

با تهیه این بسته، کارشناسان وردپرس ما ابتدا سایت شما را بررسی کرده و پس از پیدا کردن نقاط ضعف امنیتی، نسبت به رفع آن اقدام می‌کنند. همچنین برای بهبود امنیت سایت تغییراتی در تنظیمات و کانفیگ سایت شما اعمال خواهند کرد.

در پایان گزارش کاملی از عملکرد تیم فنی و سایت شما ارائه خواهد شد. بررسی و انجام اصلاحات امنیتی با توجه به نوع سایت شما دو الی سه روز کاری زمان خواهد برد.

خدمت رفع مشکلات امنیتی وردپرس
سرویس بهینه سازی سرعت وردپرس

سرویس بهینه‌سازی سرعت وردپرس

افزایش سرعت سایت‌های وردپرسی یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های صاحبان کسب‌وکارهاست. چرا که سرعت سایت اثر مستقیم بر جذب کاربر و سئو سایت شما دارد. با تهیه این بسته، تیم فنی قدرتمند راست چین کلود، تا حد امکان سایت شما را بهینه کرده و سرعت عملکرد آن را افزایش می‌دهند.

در پایان گزارش کاملی از عملکرد تیم فنی و سایت شما ارائه خواهد شد. بررسی و انجام اصلاحات با توجه به نوع سایت شما تا دو الی سه روز کاری زمان خواهد برد.

سرویس رفع خطاهای وردپرس

از مشکلات رایج در هنگام استفاده از وردپرس، بروز خطاهای مختلف در سطح اسکریپت می‌باشد. خطاهایی که به دلایل گوناگون اعم از تداخل افزونه‌ها، مشکلات قالب و … ممکن است در سایت شما رخ دهد. این بسته براساس سطح‌بندی خطاها که توسط تیم پشتیبانی فنی مشخص‌ می‌شوند، متفاوت خواهد بود.

شما می‌توانید مشکل خود را در تیکت با تیم فنی مطرح کرده و براساس تخمین کارشناسان ما بسته مناسب را تهیه نمایید.

خدمات رفع خطاهای وردپرس

به واسطه 10 سال تجربه موفق راست چین در زمینه توسعه قالب و افزونه‌های وردپرسی، تمام قد از کسب و کار شما محافظت می‌کنیم و در کنار شمائیم.

معرفی خدمات افزایش سرعت سایت وردپرس:

گوگل به تازگی بخش جدیدی را به سرچ کنسول اضافه کرده است که سرعت بارگذاری صفحات سایت را بررسی و گزارش می‌کند. این موضوع نشان می‌دهد که گوگل اهمیت زیادی به سرعت سایت می‌دهد و آن را به عنوان یکی از فاکتورهای رتبه‌بندی در نظر می‌گیرد.

سرعت ایده‌آل بارگذاری سایت از نظر گوگل 3 ثانیه است و این یعنی شما فقط 3 ثانیه فرصت دارید تا توجه کاربر را جلب کنید؛ بنابراین اگر سایت شما در این زمان بارگذاری نشود، کاربر به احتمال زیاد به سراغ سایت دیگری خواهد رفت.

کاهش رتبه سایت در موتورهای جستجو یکی از عواقب بارز کندی سرعت سایت است. گوگل به طور واضح اعلام کرده است که سایت‌هایی که سرعت بارگذاری پایینی دارند، در رتبه‌بندی نتایج جستجو پایین‌تر قرار خواهند گرفت. علاوه بر سئو، سرعت سایت بر موارد دیگری نیز تاثیر می‌گذارد:

 • تجربه کاربری: کاربران به طور طبیعی به دنبال سایت‌هایی هستند که سریع و روان بارگذاری می‌شوند. اگر سایت شما کند باشد، کاربران تجربه کاربری ناخوشایندی خواهند داشت و احتمال اینکه دوباره به سایت شما بازگردند، کم خواهد شد.
 • نرخ تبدیل: کاربران تمایل دارند در سایت‌هایی که سرعت بارگذاری بالایی دارند، خرید یا ثبت نام کنند. کندی سرعت سایت می‌تواند منجر به کاهش نرخ تبدیل شود.
 • میزان ترافیک: اگر سایت شما کند باشد، کاربران به سرعت آن را ترک می‌کنند و این موضوع می‌تواند منجر به کاهش ترافیک سایت شما شود.

با توجه به موارد ذکر شده، واضح است که افزایش سرعت سایت برای موفقیت در دنیای آنلاین ضروری است. در وردپرس به دلیل نصب و پیکربندی قالب و افزونه‌های متنوع و محصولات زیاد ممکن است به مرور با مشکل کندی سرعت مواجه شوید، بهتر است قبل از از دست دادن مشتریان نسبت به بهبود سرعت اقدام کنید.

از جمله مشکلات رایجی که باعث کندی سرعت می شود:

 • بهینه نبود فایلها: فایلهای css و js در قالب و افزونه‌ها در صورت فشرده نبودن و کم حجم نشدن باعث افت سرعت هستند.
 • تصاویر روی سایت: تصاویر بهینه نشده عامل اصلی کاهش سرعت سایت بوده و سرعت بارگزاری را کاهش می‌دهند.
 • بهینه نبود افزونه‌ها: افزونه‌های بی کیفیت با کدنویسی بد عامل مهمی در کاهش سرعت سایتهای وردپرسی هستند.

در اینجا چند راهکار برای افزایش سرعت سایت آورده شده است:

 • استفاده از هاست مناسب: هاست یکی از مهم‌ترین عوامل موثر بر سرعت سایت است. از هاستی استفاده کنید که فضای کافی و پهنای باند مناسب را برای سایت شما فراهم کند.
 • بهینه‌سازی تصاویر: تصاویر یکی از عواملی هستند که می‌توانند سرعت سایت را به طور قابل توجهی کاهش دهند. تصاویر خود را با استفاده از ابزارهای مختلف فشرده کنید.
 • استفاده از کش: کش کردن صفحات سایت می‌تواند سرعت بارگذاری آنها را به طور قابل توجهی افزایش دهد.
 • بهینه‌سازی کدها: کدهای سایت خود را بهینه کنید تا از بار اضافی روی سرور جلوگیری شود.
  استفاده از افزونه‌های کمکی: افزونه‌های مختلفی برای افزایش سرعت سایت وجود دارند که می‌توانید از آنها استفاده کنید.

با این‌حال اگر دانش کافی یا زمان بهینه سازی سایت وردپرسی خود را ندارید، جای درستی آمده‌اید. پکیج سرعت یک انتخاب درست برای شماست.

معرفی خدمات امنیت و هک سایت وردپرس:

حدود 70 درصد سایت های ایرانی با وردپرس طراحی شده با اینحال آمار هک سایتهای وردپرسی نشان دهنده این است که دانش پیکربندی امنیتی سایت های ودرپرسی بشدت پایین است و تعداد کمی از آنها به امنیت و نگهداری سایت اهمیت می‌دهند.
ارائه خدمات افزایش امنیت سایت وردپرس، برای نفوذ ناپدیر کردن سایت شماست، کافیست بعد از خرید سرویس امنیت، تیکت و مشکل خود را مطرح کنید یا درخواست پکربندی امنیتی را ارسال کنید.
Layer 1 5 .gif خدمات افزایش سرعت، امنیت و عیب یابی وردپرس